Veebipoe tingimused - Sng Racing Oü

Veebipoe tingimused - Sng Racing Oü

Veebipoe tingimused - Sng Racing Oü

Veebipoe tingimused - Sng Racing Oü

Veebipoe tingimused - Sng Racing Oü
Veebipoe tingimused - Sng Racing Oü
Tagasiside
The Best Offer of...
«This year turned out to be very difficult. But we have optimized and reduced the cost of our pro ...»


Coreygaf, Arcatao

Hea teenindus
« Soovitan kindlasti, väga professionaalne kasutajatugi!»


Profashion, Tallinn

QGWOILK01YC997XWX...
«QGWOILK01YC997 XWXF www.google.com Where are you located ? I want to come to you one of th ...»


QGWOILK..., www.gig...

Veebipoe tingimused

Sng Racing Oü varuosade tellimine ja saatmine kordineeritakse kodukontori põhiselt – meie e-poel ei ole olemas füüsilist poodi ega ladu!

Kauba eest tasumine toimub panga ülekandega arve alusel. Saadame Teie e-mailile arve kauba kohta mida soovisite tellida. Arvel on kõik vajalikud rekvisiidid pangaülekande sooritamiseks. Lähitulevikus saame pakkuda ka kohest tasumist pangalingi kaudu.

Tellimus jõustub, kui arve on tasutud, selle mittetasumisel 3 tööpäeva jooksul arve tühistatakse automaatselt ning tellimiseks tuleb sul uuesti meiega ühendust võtta.

Varuosad tulevad Euroopa laost ning kaup jõuab kliendini kuni 5 tööpäevaga. Seda juhul kui kaup on Euroopa laos kohe saadaval.  Juhul kui tarneaeg peaks pikenema nt Euroopa laoseis on soovitud varuosale null, siis teavitame sellest koheselt ning täpsustame uue tarneaja, üldjuhul kulub sellise tellimuse täitmiseks umbes 3 nädalat.

Soovitud kauba saadame kliendile kas Smartposti või Omniva pakiautomaati või kulleriga koju. Samuti on võimalik kaubale ise järgi tulla, eelnevalt kokkuleppides kas telefoni teel +372 5658040 või e-posti kaudu info@sngracing.ee.


Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda ostja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadess) ning edastada transpordifirmale isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
Sng Racing Oü'l on õigus kasutada ostja kontaktandmeid reklaami või muu informatsiooni edastamiseks ostjale.
Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

 

Sng Racing Oü @ 2022 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper